Mobil / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Sev

E-mail: [email protected]

Tüm Kategoriler

Kurşun geçirmez ekipman söz konusu olduğunda

Zaman: 2022-11-14 Hitler: 88

Kurşun geçirmez ekipman denilince çoğu kişinin aklına hantal ve giyilmesi rahatsız olan ve gerekmedikçe nadiren giyilen kurşun geçirmez yelekler, sert zırh plakaları, balistik kalkanlar vb. gelir. Hatta kurşun geçirmez yelekler, sert zırh plakaları ve balistik kalkanların yanı sıra güvenliğinizi korumak için kurşun geçirmez sırt çantasını da tercih edebilirsiniz ki bu daha rahat ve kullanımı kolay. Kurşun geçirmez sırt çantası, sırt çantası ve kurşun geçirmez çipin bir kombinasyonudur ve adından da anlaşılacağı gibi, aşınmanın sırtını mermi saldırısından korumak için balistik bir plaka veya el kalkanı olarak kullanılabilir.

Bazı ülkelerde, özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde, silah kullanma geleneği ve kötüleşen kamu güvenliği, sık sık ateş açma olaylarıyla sonuçlanmıştır. Sonuç olarak, geçen yıl yaşanan silahlı saldırı olaylarını göz önünde bulundurarak çocuklarının güvenliğinden endişe duyan giderek artan sayıda ebeveyn, çocuklarını bu tür ciddi durumlarda korumanın bir yolu olarak kurşun geçirmez sırt çantaları ve kurşun geçirmez zırh ekleri arıyor.

Kurşun geçirmez sırt çantalarının faydaları nelerdir-正文1

Kurşun geçirmez sırt çantası alıp takmak gerekli mi?

Kurşun geçirmez sırt çantası satın alan kişilerin temel amacı "Huzur" içindir. Hiçbir ebeveyn, çocuğunun böyle bir ürün kullanmak zorunda kalmasını istememeli ve çocukları silahla vurulma olayıyla karşılaşmak zorunda olmasa da, tehlikeyi olmadan önce önlemek asla yanlış olmayacaktır ve önceden hazırlık yaparken asla çok dikkatli olamazsınız. Ek olarak, hiçbir kurşun geçirmez ürün, özellikle aktif atış olaylarında kullanıcının hayatını ve güvenliğini kesin olarak koruyamaz, ancak bir güvenlik hattı olarak kurşun geçirmez ekipman, silahların neden olduğu hasarı büyük ölçüde azaltabilir ve hayatta kalma şansını artırabilir. Bu nedenle, özellikle asayişin nispeten kötü olduğu ve silahlı saldırı vakalarının sık olduğu bölgelerde, ebeveynlerin her gün okula giden çocuklarına kurşun geçirmez sırt çantası almaları gerekiyor. Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle kurşun geçirmez sırt çantası sürekli geliştirildi. Öğrencilerin ve iş adamlarının ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla stil ve pratik tasarım geliştirilmiştir. Örneğin, Newtech zırhlı kurşun geçirmez sırt çantaları, öğrenciler ve iş adamları için harici bir USB şarj cihazı ve farklı kapasitelerle tasarlanmıştır.

Kurşun geçirmez sırt çantası alıp takmak yasal mı?

Kurşun geçirmez sırt çantası almaya karar veren kişiler için önemli bir soru kurşun geçirmez sırt çantasının yasal olup olmadığı olabilir. Genel olarak, kurşun geçirmez sırt çantaları satın almak ve takmak tamamen yasaldır. Sıradan vatandaşlar kendi kurşun geçirmez sırt çantalarını ihtiyaç ve tercihlerine göre çevrimiçi veya çevrimdışı olarak satın alabilirler.

Kurşun geçirmez sırt çantasının koruma seviyesi nedir?

Kurşun geçirmez sırt çantaları genellikle IIIIA koruma düzeyiyle NIJ onaylıdır ve 9 mm, .44 ve diğer daha güçlü mermileri 15 m'den daha uzak bir mesafede durdurabilir. Bazı insanlar için bu koruma düzeyi, gereksinimlerimizi karşılayamaz. Ancak, atış sahnesinin genellikle daha karmaşık olduğu ve birçok atış yaralanmasının bu kadar yakın mesafeden doğrudan ateşin neden olmadığı göz önüne alındığında, çoğu durumda NIJ IIIA bizim için yeterlidir.

Kaliteli bir sırt çantası nasıl seçilir?

İnsanlar silahların saldırısından korunmak için sırt çantası satın alırken, kurşun geçirmez sırt çantalarının kalitesi onlar için büyük bir endişe haline geliyor. İyi bir kurşun geçirmez sırt çantası, mermi hasarına etkili bir şekilde direnebilir veya azaltabilirken, kalitesiz bir sırt çantası bunu yapmakta her zaman başarısız olur. Bu nedenle yetkili üreticilerden kurşun geçirmez sırt çantaları almamız gerekiyor. Amerika'nın Bullet Blocker ve Guard Dog'u ile Çin'in Newtech'i (Wuxi) gibi birçok yetkili koruyucu ekipman üreticisi var ve bunların hepsi mükemmel Ar-Ge ekipleri ve zengin üretim deneyimleri ile donatılmış. Ürünleri, satın almaktan ve kullanmaktan çekinmeyin, NIJ onaylıdır.

Kurşun geçirmez sırt çantalarının faydaları nelerdir-正文2

Newtech armor, 11 yıldır kurşun geçirmez ürünlerin araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanıyor ve NIJ IIIA, III ve IV koruma seviyelerine sahip eksiksiz bir askeri sert zırh levhaları serisi sunuyor. Sert zırh plakaları satın almayı düşündüğünüzde, kendinize en uygun olanı bulmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.