Mobil / WhatsApp: 0086 18761513565 Betty Sev

E-mail: [email protected]

Tüm Kategoriler

ICW sert zırh plakası ile STA sert zırh plakası arasındaki fark nedir?

Zaman: 2022-11-14 Hitler: 90

ICW sert zırh levhası ve STA sert zırh levhasını birçok koruyucu ürünün reklamlarından birçok kişi duymuş olabilir. Ancak çok azı ICW veya STA sert zırh plakasının ne olduğunu biliyor. O halde bu iki çeşit levha için bir açıklama yapayım.

ICW, bir ICW plakasının kurşun geçirmez bir yelek ile birlikte kullanılması gerektiğini belirten “ile birlikte”nin kısaltmasıdır. Tek başına kullanılan ICW plakası ile gerekli koruma etkisi elde edilemez ve en iyi koruma kabiliyetini göstermesi için bir IIIA balistik yelek ile birlikte çalışması gerekir. Bazı parçalar plakayı delebilir ancak balistik yelek tarafından kolayca durdurulabilir. Gördüğümüz gibi, birçok balistik yelek, ICW plakasını taşımak için ön kısımda büyük bir cep ile tasarlanmıştır.

ICW sert zırh plakası ile STA sert zırh plakası arasındaki fark nedir?

ICW sert zırh plakası

STA, bir STA plakasının tek başına kullanılabileceğini belirten "bağımsız" ifadesinin kısaltmasıdır. STA plakaları genellikle balistik yelek giymenin çok külfetli olduğu düşünülen taktik operasyonlar için ayrılmıştır. Kurşun geçirmez yelek yardımı olmadan, STA plakalarının mermileri durdurmak için güçlü bir koruyucu özelliği olmalıdır. Sonuç olarak, STA plakaları her zaman ICW plakalarından daha ağır ve kalındır.

Kurşun geçirmez ürün sektörünün hızla gelişmesiyle birlikte ürün kategorileri ve tasarımları da giderek çeşitleniyor. Gerçek durumunuza ve ihtiyaçlarınıza göre uygun plakaları seçebilirsiniz.

Yukarıda ICW plakası ve STA plakası için tüm açıklamalar yer almaktadır. Hala bazı sorularınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sert zırh plakaları satın almayı düşündüğünüzde, kendinize en uygun olanı bulmak için Newtech'in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.